Голові НПГУ вручили почесний знак «Свята Варвара»

Голові НПГУ вручили почесний знак «Свята Варвара»

Rating

5 out of 5
Graphics
4.5 out of 5
Gameplay
3 out of 5
Sound
4 out of 5
Storyline

Total

4.1
4.1 out of 5

17 грудня православна церква вшановує пам’ять Святої Великомучениці Варвари, яка є покровителькою і помічницею всіх, хто перебуває у скрутних життєвих обставинах,та захищає від несподіваної смерті. Своєю заступницею вважають її шахтарів та всі, хто працює у важких і небезпечних умовах. 

Сьогодні, у День вшанування пам’яті Святої Варвари, у Міністерстві енергетики і вугільної промисловості України відбулася установча нарада під керівництвом першого заступника міністра Юрія Зюкова. У ній взяли участь керівники вугільних підприємств, а також голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.

Юрій Зюков у вступному слові наголосив на складній ситуації у вугільній галузі у зв’язку з подіями на Сході. Він також зупинився на умовах, у яких нині опинилися гірники, і  повідомив, що спільно з представниками «Укрзалізниці» та силових структур створено штаб для швидкого реагування й вирішення проблем вугледобувної галузі.

Закінчилася нарада врученням почесного знаку «Свята Варвара»ю Удостоївся його й голова НПГУ Михайло Волинець.

«Для мене велика честь отримати цю нагороду. Нині шахтарі добувають вугілля у вкрай важких умовах, постійно ризикуючи життям. Бойові дії на Сході України додали труднощів вугільній галузі в цілому, й гірникам зокрема. Перед шахтарями стоїть багато завдань, які потребують сил і мужності. Свята Варвара завжди була нашою покровителькою. Нехай  вона й надалі оберігає гірників від усього лихого», — зазначив Михайло Волинець.

Write a Comment

Only registered users can comment.