Молоді профспілкові лідери готові до активних дій

Молоді профспілкові лідери готові до активних дій

У країні, де фактично йде війна, економіка перебуває у складному становищі,а реформитільки починаютьсяважко усім. Нелегко доводиться й молодим громадянам, які йдуть на фронт, працюють на розвиток держави – баряться за своє майбутнє. Чимало викликів перед молоддю стоять й у соціально-трудовій сфері. І профспілки повинні активно протистояти труднощам та захищати права, відстоювати інтереси молодих трудівників. Як робити це ефективніше, навчали під час зимової профспілкової школи для молодих лідерів: «Підсилення діяльності профспілок: виклики часу і можливості для молодих активістів». Три дні у Львові активісти Конфедерації вільних профспілок України та Незалежної профспілки гірників України з різних регіонів і галузей активно навчалися, обмінювалися досвідом та ідеями, планували свої подальші дії.

«Ви можете робити найкращі речі, допомогти людям, але так чи інакше це може сприйматися не надто позитивно, – ділився власним досвідом Михайло Волинець. – І на це будуть різні причини: заздрість, дії роботодавця чи конкурентів. Але ви маєте набратися терпіння, бо ви – лідери. Треба навчитися стримувати емоції, а для цього необхідні розум і досвід. Ми маємо два покоління лідерів у незалежному профспілковому русі. Старше – ті, хто створювали незалежні профспілки з нуля. Тоді все починалося з шахтарських страйків 1989 року, а потім – організовувалися вже й працівники інших галузей: вчителі, медики, залізничники та інші. Але життя йде і змінюється, як  і реалії та пріоритети. Старші профспілкові лідери мають передати вам естафету, а ви зараз маєте навчитися у них багато чого – перейняти кращий досвід. Тому що однієї теорії, повірте, на практиці буде недостатньо. Наше завдання допомогти вам піднятися. Пригадую 1989 рік, коли тільки засновувалися незалежний профспілковий рух, й тепер розумію, як важко нам було йти вперед без порад досвідчених колег. Власне й тепер профспілковим лідерам не обійтися без досвіду: треба знати як розмовляти з робітниками і витримати дискусію з роботодавця, як написати заяви і листи».

Новий Трудовий – нова боротьба

Під час навчання профспілківці зробили з аналіз нинішніх тенденцій, які несуть потенційні загрози або створюють додаткові можливості для розвитку профспілкового руху. Не змогли обійти й тему погіршення трудового законодавства, зокрема – ухвалення нового проекту Трудового кодексу, розробленого командою Міністерства соціальної політики. Як зазначив Михайло Волинець, цей документ – продовження політики попередньої влади й роботодавців стосовно людей найманої праці.

[blockquote style=»4″]«Права трудівників та позиції профспілок досить сильно будуть послаблені, – пояснив він. – Ми вже зробили початковий аналіз документа й нині намагаємося співпрацювати з іншими організаціями, бо у цій нелегкій боротьбі нам потрібні союзники. Не можна ухвалювати такий Трудовий кодекс в умовах реальної війни, кризи в економіці й відповідного погіршення становища людей через зменшення зарплат, скорочення робочих місць та росту цін. Вважаю, що треба зачекати й перетерпіти усім».[/blockquote]

Заступниця голови КВПУ Наталія Левицька додала, що новий проект Трудового кодексу можна цілком впевнено назвати гіршим, ніж попередній.

«Його розробляли взагалі без широкого громадського обговорення і без залучення соціальних партнерів – тобто нас профспілок, – наголосила вона. – Він не тільки зменшує права профспілок та працівників, а й порушує Конституцію України, Конвенції міжнародної організації праці та Міжнародний Пакт про економічні, соціальні і культурні права. Зараз шляхом ухвалення такого Трудового кодексу відбувається спроба забрати у працівника механізм колективного захисту й фактично позбавити профспілку можливостей контролювати дотримання умов праці».

«Щеплення від роботодавця»

Дискутували молоді профспілківці й щодо можливостей залучення нових членів до активної роботи у різних ситуаціях та галузях. Своїм досвідом з учасниками молодіжної школи поділився голова первинної профспілкової організації Всеукраїнської профспілки«Захист справедливості» Ізмаїлівського торгового порту Сергій Стинка. Його первинка починалася з об’єднання трьох осіб й розрослася до 170, і почала успішно протистояти роботодавцю та захищати інтереси як своїх членів, так і працівників порту. Сергій Стинка радив використовувати демократичні підходи під час розвитку профспілок. У власній практиці йому завжди допомагають елементарна людська ввічливість, вміння слухати і дізнаватися про потреби робітників з їхніх вуст. На його думку, профспілковим лідерам потрібно чітко розуміти, про що думають трудівники і які потреби вони мають. Також він порадив робити новим членам профспілки «щеплення від роботодавця».

«Як тільки роботодавець дізнається про створення профспілки чи бачить, що вона має хоч якийсь потенційний успіх, то почне діяти, – наголосив Сергій Стинка. – Він почне вживати заходи для того, щоб люди не вступали до її лав і не підтримували. Тому дуже важливо підготувати робітника до цього: зробити йому «щеплення від роботодавця». Ми можемо попередити людей про те, що їх викликатиме керівництво, тиснутиме і казатиме: «профспілка вам  не допоможе», «все що вони хочуть – зібрати гроші» тощо. Створення ефективної профспілки – це не просто питання підписаних заяв. Кожен робітник повинен ухвалити самостійно усвідомлене рішення про готовність працювати, боротися і навіть ризикувати заради створення сильної організації. Тому ретельна підготовка, уважне планування і систематична робота з кожним працівником – ключі до створення профспілки, яка здатна чинити спротив діям роботодавця і відстоювати інтереси працівників».

Не всі учасники погоджувалися з таким підходом й навіть пропонували дещо авторитарні методи. Наприклад, голова первинної профспілкової організації НПГУ шахти «Новодружеська» Едуард Всеволодський пояснив, що коли стоїть питання закриття підприємства, потрібно негайно діяти. І часу на з’ясування потреб шахтарів, планування й переконання людей вступити до незалежної профспілки й захистити свою шахту – обмаль. У ході емоційної дискусії профспілківці дійшли згоди, що у різній ситуації потрібні різні підходи.

Говорити і діяти

У рамках профспілкової школи молоді активісти вчилися спілкуватися, публічно виступати та поширювати інформацію. Адже це також складові успіху. «Ефективна комунікація: можливості профспілок» – такою була тема розмови, яку запропонувала голова Молодіжного комітету КВПУ  Олеся Брязгунова.

[blockquote style=»4″]«Профспілковим лідерам дуже важливо вміти доносити свої ідеї різній аудиторії: членам своєї профспілки чи трудовому колективу, роботодавцю, органам влади чи громадянам загалом, – зауважила вона. – Для цього потрібно вміти виступати перед публікою, давати коментарі журналістам. Також важливо визначати: аудиторію, до якої звертаєтеся, інформаційні канали, якими користуєтеся, та правильно сформулювати ключове повідомлення. А ще потрібно не забувати про можливості соціальних медіа, де ми самі можемо формувати свій імідж, поширювати інформацію, спілкуватися з людьми та закликати до дій».[/blockquote]

Молоді профспілківці не тільки ознайомилися з, так би мовити, теоретичними азами, а й мали змогу закріпити знання на практиці: вчилися реагувати у кризовій ситуації та робити відео звернення.

Перед учасниками школи також виступили представники громадської організації «Трудові ініціативи». Вони розповіли, що активно підтримують незалежний профспілковий рух, у тому числі й молодих. До громадської організації можна без вагань звертатися за безплатною юридичною допомогою, яка так потрібна початківцям у профспілковій справі.

Після активного профспілкового спілкування учасники запропонували власні ініціативи. Так члени Вільної профспілки залізничників України розробили план посилення ролі профспілкових організацій під час реформування «Укрзалізниці», а також мають на меті створити зразкове підприємство. Гірники з Павлограду, члени НПГУ, запропонували благодійну ідею: допомогти своїм колегам з державних шахт Донбасу із забезпечення робочим одягом. Активісти Вільної профспілки медичних працівників України з Надвірної, що на Прикарпатті, радять запровадити профспілкове медичне страхування та створити групи для врегулювання кадрової політики у медичній сфері. Учасники семінару вирішили провести профспілкову промокампанію.

Будемо сподіватися, що зимова молодіжна школа у Львові для профспілкових лідерів стане поштовхом до активної діяльності.

 

Джерело: kvpu.org.ua/

About Author