Шахтарі перекрили міст через Західний Буг

Шахтарі перекрили міст через Західний Буг

Як і обіцяли, гірники шахти «Нововолинська №10», котрим заборгували зарплату за чотири місяці цього року, сьогодні о 10.00 перекрили міст через річку Західний Буг у селі Литовижі.


За повідомленням голови первинного осередку Незалежної профспілки гірників України копальні Василя Прадіда, зранку у трудовому колективі знову відбулися збори, на яких вирішували, чи проводити сьогодні акцію протесту проти несвоєчасної виплати зарплат і недотримання слова міністром енергетики та вугільної промисловості Володимиром Демчишиним, який на ІІІ з’їзді шахтарів України пообіцяв повністю розрахуватися з гірниками до 1 травня, але слова не дотримав.

 «Керівництво підприємства пропонувало не розпочинати безстрокової акції сьогодні, а перенести її на 20 травня, — розповідає Василь Прадід. – Коли ж поставили цю пропозицію на голосування, за неї підняло руки лише п’ятеро присутніх, а решта висловилася за перекриття головної транспортної магістралі між Волинською і Львівською областями. Одразу потому колона гірників рушила до мосту й перекрила його».

Трудівники шахти «Новолинська» №10 налаштовані утримувати зайняті позиції сьогодні до 16-ї години, а акцію проводити до тих пір, поки їм не віддадуть заборгованого й не забезпечать належного фінансування, як це передбачено Держбюджетом-2015.

About Author

Write a Comment

Only registered users can comment.