Другий зимовий СД Кампус (Соціал — демократична платформа)

Другий зимовий СД Кампус (Соціал — демократична платформа)

FB_IMG_1458227196150З 26 по 29 лютого 2016 року в чудовому місті Західної України Мукачево проходив другий Зимовий СД Кампус (Соціал — демократична платформа). Честь представляти в цьому заході наш вугледобувний регіон була надана робітникові «ШАХТОУПРАВЛІННЯ ПАВЛОГРАДСЬКЕ» з шахти «Тернівська» Бухтіярову Олексію машиністу гірничих виїмкових машин дільниці з видобутку вугілля № 6, члену НПГУ і активісту Молодіжного комітету НПГУ.

Варто нагадати, що 2 СД Кампус відбувся завдяки сприянню регіонального представництва Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні та особисто Богдану Ференса. 40 молодіжних лідерів громадських, профспілкових та студентських організацій з різних регіонів України взяли участь в його роботі.

Насичена 4 – х денна програма Кампусу представляла з себе симбіоз теоретичних лекцій, практичних занять, тренінгів, семінарів, дискусій та вільного спілкування. За словами Бухтіярова Олексія 2 Зимовий СД Кампус – це неоціненний досвід спілкування і роботи в команді, який він має намір застосувати на практиці.

Без сумніву можна стверджувати, що Соціал — демократична платформа – це прогресивне об’єднання активних молодих людей, профспілкових, громадських та студентських рухів, що сповідують принцип «Соціал – демократії» та відстоюють ідею будівництва в Україні держави загального добробуту.

Олексій виражає велику подяку засновникам цього заходу, та тим людям, які запросили його прийняти участь у цьому цікавому проекті. Це фонд Фрідріха Еберта, а саме Марію Ткаченко, Олесю Брязгунову, Богдана Ференса, а також своєму профспілковому лідеру Ігорю Олексійовичу Мусі, та Денису Городу за організацію поїздки.

P.S.: Довідка: Молодіжний комітет НПГУ — це абсолютно відкрита група профспілки націлена на відстоювання прав та розширення можливостей участі молоді в управлінні підприємством.

ВСТУПАЙ В НПГУ! ДОЛУЧАЙСЯ ДО МОЛОДІЖНОГО КОМІТЕТУ! РАЗОМ МИ СИЛА!!!

FB_IMG_1458227154519 FB_IMG_1458227196150 FB_IMG_1458227228923