Якщо не бажаєте рабства для себе й для своїх дітей — підпишіть петицію!

Якщо не бажаєте рабства для себе й для своїх дітей — підпишіть петицію!

Як я повідомляв раніше, сьогодні відбулось засідання Національної тристоронньої соціально-економічної ради. Де було порушено питання збереження трудового потенціалу України.
Виявилось, що представники від роботодавців, органів влади й профспілок, 95% з яких — представники Федерації профспілок України, проголосували за сприяння до прийняття Трудового кодексу України! (проект №1658)


При цьому, зазначили, що на сьогодні проект ТКУ відповідає усім міжнародним стандартам та виконує зобов’язання України згідно з Угодою про асоціації. 


Це вже не смішно, це відверта брехня! В Угоді про асоціацію такої умови немає, а сам проект ТКУ містить рабські норми й знищує трудовий потенціал України, який ця “трійця” хоче “зберегти”. 


Їм замало, що у Польщі серед усіх працівників-мігрантів — 83% це українці! Молодь яка отримала іноземний диплом, вже ніколи не повернеться працювати в Україну, а працюючих українців за кордоном близько 5 млн осіб.


Люди або не розуміють катастрофічних наслідків прийняття ТКУ або зацікавлені в цьому. Чи не час нагадати, скільки було вкрадено майна представниками старих профспілок, в тому числі з фондів соціального страхування. Отака “трійця” вважає що може вирішувати це надзвичайно важливе для українців питання.

Надпотужні світові організації, в тому числі й на прохання Конфедерації вільних профспілок України здійснювали аналіз проекту ТКУ.
Наприклад, до проекту ТКУ у першому читанні, фахівці Міжнародної організації праці визнали 59 позицій цього проекту такими, що не відповідають 37-ми Конвенціям і Рекомендаціям МОП. А до другого читання проект ТКУ став ще гіршим!
Міжнародна конфедерація профспілок також зробила аналіз проекту ТКУ та висловила свою стурбованість у листі до Президента України.

(Детальніше за посиланням)
http://www.npgu-ternovskaya.org.ua/archives/3618

 

Й все одно залишаються байдужі люди, які або не розуміють, або вилучають користь від цього.
Попри все КВПУ продовжуватиме свою боротьбу проти погіршення трудового законодавства.

Підпишіть петицію, тисніть на посилання.

https://itd.rada.gov.ua/services/Petition/Index/3490