Україна ратифікує Конвенцію МОП №187

Україна ратифікує Конвенцію МОП №187

У приміщенні Міністерства соціальної політики за участі представників Міжнародної організації праці та соціальних партнерів відбулася нарада, присвячена обговоренню звіту «Порівняльний аналіз Конвенції МОП №187 та положень законодавства України». Конфедерацію вільних профспілок України на заході представляв керівник юридичної служби КВПУ Володимир Давиденко.


Вищевказаний звіт підготували вітчизняні науковці на прохання Міжнародної організації праці в рамках проекту «Поліпшення стану безпеки та гігієни праці у гірничодобувній промисловості України»,  що фінансує уряд Канади.

Учасники наради одностайно підтримали пропозицію МОП про необхідність ратифікації Конвенції МОП №187 «Про основи, що сприяють безпеці та гігієні праці». Також визначилися з питаннями, що будуть розглянуті на семінарі, присвяченому ратифікації згаданої конвенції за участі фахівців з Женеви, який відбудеться 6 березня 2019 року.

Ратифікація Конвенції МОП №187 створить правові умови для поліпшення дотримання безпеки та гігієни праці в Україні та задіяння контрольних механізмів МОП за виконанням міжнародних трудових стандартів.